MANDLE EXCLUSIVE 100g

 
 

Výborné, křupavé mandle můžete chroupat jen tak, kdykoli dostanete chuť, nebo si z nich připravit řadu vynikajících dobrot. Jakmile se do nich pustíte, je velice těžké přestat! Ale nebojte, nejste v tom sami.

OBJEDNAT MŮŽETE NÍŽE POD TÍMTO TEXTEM

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do
23.7.2024
45 Kč    
Kategorie DRAŽÉ
 

ZAJÍMAVOSTI O PRODUKTU:

Mandle dražované v luxusní holandské čokoládě! V tomto mixu najdete jádra mandlí obalená do mléčné,bílé a hořké čokolády. Pokud na mandle nedáte dopustit a nadevše je zbožňujete, poté by jste si tyto mandle neměli vynechat! Jak bývá pro ořechy typické, jejich velkou část tvoří zdraví prospěšné tuky, v případě mandlí je to zhruba polovina jejich hmotnosti. Současně je lze považovat za vynikající zásobárnu živin.

SLOŽENÍ:

Mandle v hořké čokoládě (Složení: hořká čokoláda 75% (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, SOJOVÝ lecitin, přírodní vanilkové aroma), MANDLE jádra 25%, leštidlo: arabská guma)
Mandle v mléčné čokoládě (Složení: mléčná čokoláda 75% (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné MLÉKO, kakaová hmota, sušená SYROVÁTKA (MLÉKO), LAKTÓZA, SOJOVÝ lecitin, přírodní vanilkové aroma), MANDLE jádra 25%, leštidlo: arabská guma),
Mandle v bílé čokoládě (Složení: bílá čokoláda 75% (cukr, kakaové máslo,sušené plnotučné MLÉKO,LAKTÓZA, sušené odstředěné MLÉKO, SOJOVÝ lecitin, přírodní vanilkové aroma), MANDLE JÁDRA 25%, leštidlo: arabská guma).
Alergeny vyznačeny ve složení velkým písmem.

Země původu:

Slovensko

Nutriční hodnoty / 100 g
Energetická hodnota: 2281 kJ / 545 kcal
Tuky: 34,7 g
z toho nasycených: 14,6 g
Sacharidy: 50,9 g
z toho cukry: 46,7 g
Bílkoviny: 9,3 g
Sůl: 0,25 g