O nás

Jsme rádi, že se chcete dozvědět něco o naší rodinné firmě.

Náš příběh se táhne již od roku 2003, kdy se pan Andranik Džilavjan původem z Arménie rozhodl podnikat. Pro Arménce je sušení ovoce národní tradicí. Do České republiky přivezl pouze 5 produktů se kterými začal obchodovat a nabízet je. Ptáte se jaké produkty to byly? Začneme postupně - BRUSINKA, která je bohatá na své pozitivní účinky, FÍKY - v té době v Čechách fíky jakoby neexistovaly, MERUŇKY - Arménské meruňky jsou daleko chutnější nežli ty České, ROZINKY - Těch v domácnosti nebylo nikdy dost, ŠVESTKY - kvůli svým ozdravujícím účinkům.

Po půl roce začal být enormní zájem a začalo se jezdit na veletrhy po naší zemi. V tu chvíli nastal zlom a pan Andranik si uvědomil, že mu nebudou stačit jen tyto produkty. V následujícím půl roce se portfólio rozrostlo na 60 produktů, ve kterém už byly obsaženy další sušené plody, ořechy a Arménské speciality.

Nejprve se začalo jezdit na veletrhy po České republice, ale kvůli zájmu o kvalitní produkty se následně začalo jezdit i na Slovensko a o chvíli později i do Německa.

Ptáte se proč začal jezdit na veletrhy a nezkusil rovnou založit kamenné provozovny? Odpověď je jednoduchá, miluje kontakt s lidmi a rád pozoruje jejich reakce poté, co ochutnali něco ze sortimentu. Jeho slova jsou "Miluji lidi, jejich výrazy, když ochutnají naše speciality. Poté jsem si zase jist, že svojí práci miluji a jsem rád, že do toho všichni dáváme 100% své energie"

V roce 2009 se z OSVČ stala firma VIKI FRUIT s.r.o., která má vybudováno svoje stabilní zázemí, zaměstnance ale hlavně svoje jméno!

Od té doby stihneme ročně 80-100 veletrhů, kde máme postavené svoje stánky a v nich prodáváme své produkty. Portfólio zahrnuje necelých 250 veletrhů, které si nás rezervují i na další roky, bohužel některé musíme odmítat jelikož máme plný kalendář.

Dále se firma začala věnovat i velkoobchodu a dodává do různých e-shopů, obchodů se zdravou výživou, atd..

DRUHÝ BOD ZLOMU - E-SHOP - Naši zákazníci si vyžádali mít produkty kdykoliv na dosah. Proto jsme se na začátku roku 2020 rozhodli udělat plnohodnotný e-shop, který by jejich chuťové buňky uspokojil.

Dbáme na spokojenosti zákazníka a snažíme se pro něj vždy udělat maximum, aby vždy odešel naprosto spokojený a jsme rádi za každou připomínku a drobnou chybičku, protože chybami se člověk učí!

Každý z Vás, kdo si tento článek přečetl už je z části v naší obrovské rodině, protože se dozvěděl věci, které z produktu nevyčtete.