PARA OŘECHY NATURAL 1000g

 
 

Para ořechy jsou plody Jutvie ztepilé, která je původem z Brazílie a Venezuely. Tento vysoký strom dosahuje výšky 40-50m, je velmi krásný a majestátný strom. Jelikož se jej zatím nepodařilo vyšlechtit, pochází ořechy přímo z povodí Amazonky a Orinoka.

Složení: Para jádra 100%

OBJEDNÁVAT MŮŽETE NÍŽE POD TÍMTO TEXTEM

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do
23.7.2024
369 Kč    
Kategorie PARA
 

ZAJÍMAVOSTI O PRODUKTU:

Nádech jihoamerické exotiky! Para ořechy patří mezi exotičtější oříšky, ale u nás jsou již dobře známé. Patří mezi jedny z největších jader ořechů a vyznačují se především unikátní krémovou chutí. U nás najdete Para jádra MEDIUM - celá, velká, světlá jádra para oříšků, které se hodí jako každodenní svačinka. Stejně jako ostatní oříšky jsou i para bohaté na bílkoviny, mononasycené tuky a vlákninu. Něčím se ale od ostatních odlišují! Para oříšky obsahují velké množství selenu, mnohem více než ostatní oříšky. A právě selen je minerál, kterého máme často nedostatek. Zkoušeli jste už použít para oříšky v kuchyni? Díky své krémovosti se skvěle hodí k těstovinám! Další ikonickou pochoutkou je například krémový sýr z para oříšků!

OBSAHUJÍ:

66% tuku, vitamíny B1 (více než v mase, mléce, vejcích), B3, B6, E, železo, hořčík, draslík, selen, fosfor, zinek, kyselinu linolovou

Složení:

Para jádra 100%

Země původu:

Bolívie

Nutriční hodnoty / 100 g
Energetická hodnota: 2873 kJ / 684 kcal
Tuky: 68 g
z toho nasycených: 7,8 g
Sacharidy: 7,8 g
z toho cukry: 5,9 g
Bílkoviny: 15 g
Sůl: 0,03 g