MAKADAMOVÉ OŘECHY NATURAL 100g

 
 

Makadamové ořechy jsou plody stromu Makadamia, který byl objeven v polovině 19. století v Austrálii. Vzhledem ke své odolnosti jej můžete pěstovat i v ČR obvykle však pouze jako dekorativní rostliny.

Složení: Makadamové jádra 100%

OBJEDNAT MŮŽETE NÍŽE POD TÍMTO TEXTEM

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do
21.6.2024
95 Kč    
Kategorie OŘÍŠKY
 

ZAJÍMAVOSTI O PRODUKTU:

Makadamová jádra jsou jedny z nejexotičtějších oříšků, které můžete na našem e-shopu najít! Mají nezaměnitelnou krémově nasládlou chuť. Jsou bohaté na vlákninu a obsahují vysoké množstí zdraví prospěšných mononasycených tuků. Při výběru makadamových jader hraje nejdůležitější roli jejich velikost! Naše makadamová jádra jsou označená jako styl 0 a 1, tedy celá jádra makadamových ořechů o té největší velikosti. Právě velikost jader určuje, jak budou makadamy chutnat. Velká jádra jsou nasládlá, vláčná a nejsou tak tvrdá. Oproti tomu makadamová jádra stylu 2 a více obsahují velké množství půlek, mohou být mírně nahořklé a hodí se spíše na další zpracování. Makadamová jádra o stylu 0 a 1 jsou výtečné jen samotné jako doplnění energie během celého dne, skvěle se také hodí do ovocných a zeleninových salátů. A jak je používáte vy?

OBSAHUJÍ:

74% tuků; plnohodnotný protein; vápník, fosfor, železo, naicin; vitamíny B1, B2; antioxidační polyfenolové flavonoidy, které lidský organismus chrání před vznikem arteriosklerózy

Složení:

Makadamové jádra 100%

Země původu:

Austrálie / Keňa / JAR

Nutriční hodnoty / 100 g
Energetická hodnota: 3004 kJ / 718 kcal
Tuky: 75 g
z toho nasycených: 3,5 g
Sacharidy: 15,7 g
z toho cukry: 2,1 g
Vláknina: 8,7 g
Bílkoviny: 8 g
Sůl: 0 g